Girl walking with several dogs on leashes

Členové

Jedinečné členství, které pomáhá klinikám získat množství výhod.

Členství s mnoha výhodami

Pomoc malým i velkým klinikám v rychle se měnícím podnikatelském prostředí. V rámci spolupráce jednotlivým klinikám pomáháme identifikovat příležitosti k rozvoji a k úsporám nákladů. Pomáháme jim také zavádět smysluplné změny, které jim umožní co nejvíce se soustředit na to nejdůležitější – na zvířata. Výhody pro naše členy:

  • Lepší ceny od předních dodavatelů
  • Služby s přidanou hodnotou, které pomáhají zlepšit výsledky kliniky
  • Přístup k nejnovějším trendům a vzdělávání v oboru
  • Podpora největší evropské komunity sdružující veterinární kliniky a partnery v oblasti péče o zvířata
  • Pomoc s časově náročnými administrativními úkoly

Příklady služeb, které nabízíme našim členům v jednotlivých zemích

Icon

Síť

Jako členové naší asociace nebudete na problémy spojené s provozováním kliniky nikdy sami. Můžete využít bohaté zkušenosti členů komunity VetFamily. Na osobních setkáních i prostřednictvím digitálních kanálů se od sebe navzájem učíme a účastníme se různých příjemných aktivit.

VetBusiness

VetBusiness pomáhá našim členům zvyšovat konkurenceschopnost a zlepšovat provoz a také řeší naléhavé potřeby majitelů klinik. Členové mají přístup k naší neustále se rozšiřující sadě nástrojů. Ta zahrnuje digitální i fyzické služby, které lze snadno implementovat, používat a dále rozvíjet.

Icon

Obstarávání

S dodavateli uzavíráme dohody na základě toho, co naši členové potřebují, aby zůstali i nadále konkurenceschopní a mohli trvale poskytovat prvotřídní služby. Průběžně sledujeme měnící se vzorce nákupního chování a inovace na trhu, což nám umožňuje identifikovat nové způsoby, jak zlepšovat stávající smlouvy i výsledky našich členů. Neustále vyjednáváme s našimi partnery, abychom členům poskytli ještě lepší ceny a výhodnější smluvní podmínky.

VetPlan

Balík služeb preventivní péče zaměřený na zlepšování zdraví zvířat a snižování rizika závažných zdravotních problémů u zvířat. Plány jsou přizpůsobeny potřebám klinik a pacientů a zahrnují také maximální podporu při uvádění klinik do provozu. VetPlan pomáhá zlepšovat zdraví zvířat a zvyšovat loajalitu a spokojenost majitelů.

Členský portál

Členský portál VetFamily zajišťuje našim členům neustálý přísun nejnovějších informací a zároveň jim usnadňuje vzájemnou interakci. Naši členové mají přístup k přehlednému a praktickému obsahu, analýze úspor, srovnávacím ukazatelům, školicím modulům, webinářům a informacím o nadcházejících akcích.

Icon

Digitální řešení

Investujeme do podpory digitálních ambicí a digitální transformace našich členů a nabízíme řadu digitálních řešení. Členové mají také k dispozici řadu nástrojů a na míru šitá doplňková školení, která podporují a rozvíjejí jejich vlastní digitální aktivity – od webových stránek přes online rezervace termínů až po přítomnost na sociálních sítích.

Program udržitelnosti

Podporujeme naše členy, aby analyzovali postupy svých klinik z hlediska udržitelnosti, a za tímto účelem jim poskytujeme snadno použitelné nástroje. Společně proměníme výzvu v příležitost. Naši členové tak získávají jedinečnou konkurenční výhodu, která je atraktivní jak pro majitele domácích mazlíčků, tak pro zaměstnance.

Fotografie z členských akcí

Jednou z hlavních výhod sítě VetFamily je možnost setkat se s dalšími členy a partnery. Pravidelně pořádáme pro naše členy a partnery akce na mezinárodní i místní úrovni, kde se mohou vzájemně setkávat. Cíle a kapacita jednotlivých akcí se liší, ale vždy se jedná o ideální příležitost k výměně zkušeností a také o skvělou zábavu.

Kardiologický seminář

Den VetFamily, Nizozemsko

Zasedání zaměřené na rozvoj kliniky

Výlet členů VetFamily, Dánsko

 

Obchodní veletrh a setkání členů

Den VetFamily, Norsko