Happy dog outside

O sdružení VetFamily

Naší vizí je být přirozeným partnerem veterinárních klinik
a dodavatelů.

Náš příběh – spolu jsme silnější!

Sdružení VetFamily založila v Dánsku v roce 2000 skupina nezávislých veterinárních klinik, které byly přesvědčeny, že sdílení zdrojů a spolupráce dovedou vytvořit výhodné příležitosti pro poskytování lepší veterinární péče.

 

V současné době je v našem sdružení více než 4 500 členských klinik z 11 zemí a VetFamily se neustále rozrůstá, protože každý den objevují výhody členství ve VetFamily další kliniky. Jsou to mj. výhodnější nákupní podmínky, podpora růstu a rozvoje klinik a přátelská komunita. Členové zkrátka získají zdravější kliniku a lepší rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Happy dogs jumping together

Tým VetFamily žije našimi hodnotami

Odpovědnost

Každodenní rozhodnutí by měli přijímat ti, kteří mají o situaci nejvíce informací. Náš decentralizovaný způsob práce zahrnuje velkou míru svobody a důvěry, ale také odpovědnosti.

Péče

Budování a podpora naší komunity VetFamily je základem naší práce. Proto se vždy snažíme poskytnout všem našim členům a partnerům co nejlepší zkušenost.


Spolupráce

Věříme, že když budeme spolupracovat, tak 1 + 1 = 3.


V jednoduchosti je krása

Často děláme věci jinak, ale nesnažíme se vždy znovu vynalézt kolo – učíme se jeden od druhého, aby se kolo točilo rychleji. Snaha o jednoduchost ve všem, co děláme, nám usnadňuje spolupráci.


Respekt

Naši komunitu jsme vybudovali na základě silných vztahů s místními klinikami a úzké spolupráce s partnery. Vzájemný respekt nám pomáhá vždy najít správnou cestu vpřed.

Náš místní tým

Sdružení VetFamily v současné době zaměstnává více než 140 zaměstnanců 16 národností. Naše organizace je decentralizovaná a většina provozních rozhodnutí se přijímá na místní úrovni v dané zemi. Využíváme však dovedností a zkušeností všech našich zaměstnanců k podpoře a posílení našich členských klinik a k rozvoji celého odvětví. Naše centrála se nachází ve Stockholmu a zaměřuje se především na nové digitální služby, obstarávání zakázek a podpůrné funkce.

Tomas Rosival

Regionální manažer (CZ, SK, PL)

Person holding a cat in its arms

Připojte se k týmu VetFamily

Do našeho týmu neustále hledáme nové členy. Rostoucím potřebám naší sítě se neustále přizpůsobujeme a vytváříme nové pozice, abychom mohli tyto potřeby lépe naplňovat.

Kontaktujte nás