A puppy and a cat looking up

Partneři

Udržitelné partnerství pro růst, rozvoj trhu a globální dosah.

Dlouhodobý partner

Od partnerů, které vybíráme pro členy naší komunity, požadujeme vysoké standardy kvality a výhodné podmínky. Věříme však, že ta nejlepší partnerství přesahují rámec slev pro kliniky. Naším cílem je navázat vzájemně výhodná partnerství s prodejci, abychom podpořili růst celkového trhu příslušné kategorie výrobků, zefektivnili komunikaci, zajistili produktivnější návštěvy prodejců, poskytli užitečné informace, uvedli na trh nové výrobky atd.

Partnerství pro růst

 

Partner pro rozvoj vašeho trhu

Na základě více než 20 let zkušeností jsme vytvořili osvědčený koncept, kterému naši členové důvěřují. Aktivně a úzce spolupracujeme s našimi partnery, abychom podpořili růst trhu, přičemž využíváme kombinaci faktorů úspěchu zahrnující preventivní péči, rozvoj provozu klinik a sdílení osvědčených postupů v rámci komunity.

 

Partner pro růst vašeho podílu na trhu

Našim partnerům poskytujeme přístup ke stále rostoucí mezinárodní komunitě veterinárních klinik a podporujeme efektivní komunikaci s velkou a různorodou zákaznickou základnou, kterou je jinak poměrně obtížné oslovit. Díky kombinaci atraktivních nabídek pro členy, digitálních nástrojů a pozitivní komunikace se nám daří zlepšovat dodržování předpisů a zvyšovat podíl na trhu.

 

Množství relevantních informací, které vaší klinice umožní zlepšit procesy

Cenný zdroj strukturovaných informací o klinikách a přímá zpětná vazba umožňují našim partnerským prodejcům přizpůsobit své prodejní aktivity a návštěvy klinik, získat zpětnou vazbu pro zlepšení svého skóre NPS a získat souhrnné informace o klinikách pro přizpůsobení své budoucí nabídky.

Seznamte se s některými našimi partnery z různých zemí

Máte v nabídce produkt nebo řešení, které by mohlo zajímat členy naší komunity?

VetFamily vždy hledá nová partnerství, která budou přínosná pro obě strany. Kontaktujte nás a zjistěte více o tom, jak spolupracujeme s našimi partnerskými dodavateli. Pokusíme se najít prostor pro spolupráci.

Kontaktujte nás